Kniha návštěv

Vložil Marta Zelinková

Titulek Poděkování

Odpovědět

Otče Davide, děkuji za společně prožité chvíle v naší farnosti. Na další cestě životem ať Vás Pán provází.Děkuji Marta Zelinková

Datum 11.04.2020

Vložil MP

Titulek Křížová cesta 10.4.2020

Odpovědět

Děkuji za Křížovou cestu 10.4.2020. Všem, kteří nám ostatním umožnili být přítomni na pobožnosti v našem kostele.
Požehnané svátky všem
MP

Datum 17.03.2015

Vložil Zdeňka Šenkeříková

Titulek Srdeční záležitost

Odpovědět

Tak tady jsem byla pokřtěná, tady mě moje babička vodila na mše, tady jsem dostávala hašlerky za pomoc při úklidu kostela. Tady to všechno začalo ... V Blažovicích jsem bydlela jako dítě jenom chviličku. Vyrůstala jsem v nevěřící rodině, ale babička (která mi zamřela, když mi bylo asi 10 let) mi ukázala tu správnou cestu, život ve víře. Nikdy nezapomenu, naopak díky za ten dar. Sv. přijímaní jsem měla až jako plnoletá a biřmovaní až jako nastávající maminka. Minulý týden se mi zdál sen, že hledám kostel v Blažovicích. Byl ale zamčený a já jen nakukovala dveřmi. Své rodiny jsem se ptala, kdy že jsou zde bohoslužby a oni, že bych se musela předem objednat, že kostel je většinou zamčený,že se tam prostě nedostanu. Velice jsem se rozplakala a probudila jsem taky se slzami v očích. Dnes hledám něco na internetu a náhodou se mi objeví FARNOST BLAŽOVICE. Celá netrpělivá odkaz rozkliknu a už ten kostel poznávám. .... a opět jsem v slzách. V Blažovicích jsem nebyla už skoro 30 let a tak se mi stýská. Moje babička se jmenoval Marie Konečná a shoudou náhod? nyní žiji ve farnosti Valašské Klobouky, kterou spravuje otec Karel Janíček a jeho sestra pravděpodobně bydlí v sousedství, kde žila moje babička. Omlouvám se za dlouhé psaní, ale já jsem prostě MUSELA. Budu na vás všechny myslet a modlit se za vás. Děkuji

Datum 12.07.2017

Vložil Lenka Kahunová

Titulek Re: Srdeční záležitost

Odpovědět

Tak si tak brouzdám po internetu a kouknu se na stránky obce Blažovice - nyní už i mé obce, a našla jsem i tento článek. Shodou okolností jsme v roce 2009 koupili domek, který postavili manželé Konečných. Jak jsem zjistila, tento domek byl postaven a zapsán do katastru 13. srpna 1930. Možná, milá paní, bydlíme právě v tom vašem domě, kde bydlela vaše babička, na kterou vzpomínáte. Opravili jsme jej a je nám tu opravdu blaze. Asi jej stavěli hodní lidé a ten příjemný duch domu zde zůstal. Zdravím vás.

Datum 13.11.2017

Vložil Zdenka Šenkeříková

Titulek Re: Re: Srdeční záležitost

Odpovědět

Mnohokrát děkuji za reakci na moje písemné vzpomínání. Konečně se mi splnilo přání a já jsem letos slavila s blažovickýma mši svatou a prošla obcí. Bohu díky, bylo to silné. Taky všechny zdravím a přeju požehnané dny.

Datum 30.12.2018

Vložil Zdeňka Šenkeříková

Titulek Re: Srdeční záležitost

Odpovědět

Ráda Vás pozdravím a mám radost ,že se Vám líbí naše Blažovické stránky ...martazel@seznam.cz

Datum 22.06.2014

Vložil M.P.

Titulek výročí svěcení kostela

Odpovědět

15.červen 2014 byl pro Blažovice svátkem. Připomněli jsme si při mši sv. s Otcem biskupem 80. výročí vysvěcení našeho kostela. Všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli, patří obrovský dík: úklid kostela a jeho výzdoba, krásné zpěvy, příprava občerstvení, vystoupení oblíbené Pastýřské kapely nebo skupiny HEAVEN - to všechno navodilo příjemnou atmosféru. A třešničkou na pomyslném dortu byl večerní koncert Pavla Helana s jeho neobvyklými písničkami. Se zpěvákem si zazpívaly i blažovské děti. Paní Jana Bártková má obdivuhodný dar, jak tuto „smečku“ ukočírovat a připravila tak všem přítomným hezký zážitek. Ještě jednou díky všem.

Datum 22.06.2014

Vložil Marie Šinkyříková

Titulek PPR

Odpovědět

Zdravím, připravuji se na zkoušku - poradce PPR (přirozené plánování rodičovství) a ke zkoušce musím doložit několik vyhodnocených záznamů, ne vlastních. Nemá někdo zájem? Pomohlo by mi to a třeba bych mohla poradit někomu, kdo v této oblasti tápe a nemá se koho zeptat. Díky. Marie
mariesin@seznam.cz

Datum 19.03.2014

Vložil K.M.

Titulek bohoslužba

Odpovědět

Prosím Vás, když píšete čas bohoslužeb, pište ho tak jak se mají konat. 19.3. 2014 byla napsána mše v 19.00 (ohlášky i bohoslužby) a konala se v 17.00 hodin.

Datum 20.03.2014

Vložil Pavel Paták

Titulek Re: bohoslužba

Odpovědět

Ano, skutečně došlo k této politováníhodné chybě. Omlouvám se. Uváděné časy bohoslužeb budou důsledněji kontrolovány.

Co Vám zde chybí

Pokud jste nenašli na našich stránkách co jste hledali a nebo máte jakoukoli připomínku, můžete ji napsat sem. Budeme se snažit zpracovat Váš nápad tak, aby stránky sloužily všem co nejlépe. Děkujeme!