Kniha návštěv

Vložil Pavel Paták

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Byla přidána funkce upozornění na novinky emailem :), viz https://farnostblazovice.webnode.cz/novinky-na-email/ Odkaz je taky ve sloupečku vlevo na hlavní stránce.

Datum 20.04.2012

Vložil Marie Daňková

Titulek Díky

Odpovědět

Srdečně zdravím všechny. kdo se pustili do vytváření této stránky a přeji nám všem, aby jim elán vydržel! Moc se mi líbí. Touto cestou přeji všem svým bližním lásku a radost v duši.

Datum 12.04.2012

Vložil Jana Ř.

Titulek pozdravení

Odpovědět

Moc zdravím všechny spolufarníky v oktávu velikonočním a přeji radost v srdci a úsměv na tváři:)

Datum 08.04.2012

Vložil Pavel Paták

Titulek Úvod

Odpovědět

Zde můžete vkládat svoje otázky, nápady, názory, připomínky...prostě cokoli, co vás napadne.

Co Vám zde chybí

Pokud jste nenašli na našich stránkách co jste hledali a nebo máte jakoukoli připomínku, můžete ji napsat sem. Budeme se snažit zpracovat Váš nápad tak, aby stránky sloužily všem co nejlépe. Děkujeme!