Kniha návštěv

Datum 24.02.2014

Vložil Jarmila Sedláková, roz. Rajchová

Titulek vzpomínka na "teti Vojti"

Odpovědět

Se zájmem jsem si pročetla nové číslo Poutníka, který mě zaujal všemi zprávičkami z Vaší živé farnosti a při vzpomínce na "teti Vojti" jsem si vzpomněla na svoji maminku, která v důchodě plno těchto balíčků naplnila šitými kraťasy, sukýnkami a halenkami.

Datum 02.02.2014

Vložil Jana Řezáčová

Titulek díky farnosti

Odpovědět

Na začátku své nové cesty k duchovnímu povolání bych chtěla poděkovat své domovské farnosti za vše dobré a skvělé, co jsem zde mohla prožít.
A já na svých cestách nezapomenu dále šířit dobré jméno Blažovic, které mi často otevírá srdce dobrých lidí. :)

Datum 28.12.2013

Vložil M.P.

Titulek „Rybovka“

Odpovědět

Už jsou to 4 dny po Štědrém večeru a mě stále ještě zní v uších Česká mše vánoční od J.J.Ryby v provedení našeho chrámového sboru. Otec Josef i Otec Roman všem poděkovali a mě nezbývá, než se k nim přidat. K hlubokému duchovnímu zážitku tak mohli farníci přidat i zážitek kulturní a závěrečný potlesk svědčí o mnohém. Oceňuji nasazení a nadšení zpěváků i hudebníků a dáte mi asi za pravdu, že jsou rok od roku lepší. Při letošním závěrečném „Narodil se Kristus Pán“ mi až běhal mráz po zádech a kostel se málem otřásal v základech. A „Rybovka“ jak řekl varhaník Slávek, je prostě to nejlepší, co se dá o vánocích hrát.

Datum 28.05.2013

Vložil Marie Paulíková

Titulek noc kostelů

Odpovědět

Moc děkuji všem pořadatelům, kteří se podíleli na noci kostelů. Bylo to skvěle připravené: program, pohoštění, soutěže a kvízy... Obdivuji paní Janu Bártkovou, která dokázala s dětmi pohladit na duši. Už dnes se těším na příští rok, doufám, že pořadatelé nepoleví. Ještě jednou díky.

Datum 03.06.2013

Vložil Jana B.

Titulek Re: noc kostelů

Díky za povzbuzení! Občas je ho třeba. :-) jb

Datum 16.05.2013

Vložil Jitka Zahálková

Titulek Moc hezké stránky

Odpovědět

Zdravím, narazila jsem na vaše stránky náhodou a zaujala mě virtuální kamera. Máte moc hezké stránky.

Datum 20.09.2012

Vložil Anežka

Titulek Knihovna

Odpovědět

Chtěla bych se zeptat jak a kdy se půjčují knížky, jestli se to někam zapisuje - každý sám - nebo to má někdo na starost. Popř.na jak dlouho se dají půjčit? Jinak moc pěkné stránky, jen tak dál :)

Datum 26.09.2012

Vložil Pavel Paták

Titulek Re: Knihovna

Odpovědět

Knížky se půjčují vždy po nedělní mši svaté. Knihovnu má na starosti Liduška Patáková, která si zároveň zapisuje, kdo má kterou knížku půjčenou. Knížky se půjčují standardně na měsíc, ale není problém půjčit i na delší dobu, protože bohužel o půjčování není zatím moc zájem. Snad se to časem zlepší. Díky za pochvalu :)

Datum 12.06.2012

Vložil Jana Ř.

Titulek dotaz

Odpovědět

Šlo by posílat upozornění na novinky zde na e-mail?

Datum 17.06.2012

Vložil Pavel Paták

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Automaticky to nejde, ručně ano, zas tak často novinky nejsou. Dá se ale použít RSS kanál, viz odkaz úplně nahoře vpravo. O RSS více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/RSS
RSS čtečka by měla sama upozorňovat na nové zprávy.

Co Vám zde chybí

Pokud jste nenašli na našich stránkách co jste hledali a nebo máte jakoukoli připomínku, můžete ji napsat sem. Budeme se snažit zpracovat Váš nápad tak, aby stránky sloužily všem co nejlépe. Děkujeme!