Ohlášky z neděle 22. dubna 2018 - 4. neděle velikonoční

NE 22.4. 9:15 Za povolání k duchovnímu stavu, zejména z naší farnosti
PÁ 27.4. 18:30 Za Josefa Daňka, manželku a rodinu
NE 29.4. 9:15 Za děti, které poprvé příjmají eucharistii a jejich rodiče sbírka na farní potřeby
  • V úterý je výjimečná mše svatá ke sv. Jiří. ve Tvarožné
  • Bohoslužba k hasičskému hodu sv. Floriána bude v sobotu 5. května v 9:15
  • Mše svatá v neděli za 14 dní 6. května bude výjimečně posunuta na 9 hodin
  • Znovu opakujeme pozvání na zvaní na srpnovou pouť do Itálie s cestovní kanceláří Hladký. Navštíví se např. rodné město sv. Rity – patronky v bezvýchodných situacích a manželských a rodičovských problémech –, poputuje se i do San G. Rottondo, kde žil stigmatizovaný Pater Pio, od jehož smrti uplyne letos 50 let. Zájemci se mají přihlásit co nejdříve
  • Jedna regionální informace: plánuje se stavba nového kasina u holubické betonárky. Pozořická farnost se chopila iniciativy a snaží se podniknout kroky k zamezení takového podniku, protože přináší mnohé zlo. Pokud budete moci, podpořte tuto iniciativu svou aktivitou či modlitbou.
  • Společné přípravné setkání před prvním přijetí svátosti eucharistie dětí bude dnes v 16:30.
  • Pozdravuje vás o. Josef.
  • Děti, které jste nebyli na mši svaté vedené zvláště pro vás, přijďte si do sakristie pro obrázky. V pátek přijďte na mši svatou o pár minut dříve, budeme hrát malé divadlo o sv. Markovi.