Ohlášky z neděle 17. září 2017 - 24. neděle v mezidobí

NE 24.9. 9:15 Za občany našich farností Sbírka pro farní potřeby
ČT 28.9.   Za Václava Daňka, manželku a dvoje rodiče
PÁ 29.9. 18:30 Za Václava Nohela ,dvoje rodiče a živou rodinu
  • Tento týden začne program pro děti: páteční družinka a mše svatá vedená zvláště pro ně. Děti, zveme vás již tento pátek!
  • Příští neděli bude sbírka do Fondu na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze.  Svým darem podpoříte službu kněží a život v naší diecézi. (Více informací na www.fond.biskupstvi.cz). To, co vybereme navíc, bude přesunuto na potřeby farnosti.
  • Náboženství ročníků prvního stupně ZŠ se bude učit tento týden již naplno, jen 8. a 9. třída bude začínat až příští pátek.
  • Příští neděli jste zvaní na tradiční společnou modlitbu u kaple Mitrovských v Horákově v 15 hodin.
  • Ze vzdálenějších plánů: Můžete se stále zapisovat na autobusové poutě na Hostýn a též na autobusovou pouť do Koclířova 7. října, kterou pořádají šlapaničtí farníci.